Kukës/ Aksidentoi 11-vjeçarin dhe u largua nga vendi i ngjarjes, vetëdorëzohet autori

24/08/2020 12:17
Ilustrim

Kukës- Vetë dorëzohet pranë Drejtorisë së Policisë Kukës, autori i aksidentit të ndodhur në aksin rrugor Kukës-Gostil.

Autori i këtij aksidenti është A.H., 35 vjeç, banues në Bushtricë, Kukës. Ai teksa lëvizte në aksin rrugor Kukës-Gostil, me mjetin tip “Mitsubish”, ka aksidentuar shtetasin e mitur E.M., pasi e ka dërguar me mjet tjetër në spitalin e Kukësit, është vetë dorëzuar pranë Drejtorisë së Policisë Kukës.

Njoftimi i policisë:

Kukës.

Vetë dorëzohet pranë Drejtorisë së Policisë Kukës, autori i aksidentit të ndodhur pak më parë.

Shtetasi A.H., 35 vjeç, banues në Bushtricë, Kukës, në aksin rrugor Kukës-Gostil, me mjetin tip “Mitsubish”, ka aksidentuar shtetasin e mitur E.M., pasi e ka dërguar me mjet tjetër në spitalin e Kukësit, është vetë dorëzuar pranë Drejtorisë së Policisë Kukës.

Shtetasi A.H., ndodhet në ambientet e Drejtorisë, per veprime të mëtejshme proçeduriale.

Top Channel