Nën pushtetin e rrjeteve sociale! Shpikjet e njerëzve për “foton perfekte”

22/08/2020 19:26

Tingëllon e pabesueshme, por miliona selfie postohen në mediat sociale brenda një dite, për të mos përmendur fotografitë e ushqimeve, kafshëve shtëpiake, fëmijëve, luleve dhe perëndimit të diellit.

Duket se disa njerëz janë aq të etur për të ndarë jetën e tyre me botën, sa shpesh tentativat për të realizuar shkrepjen perfekte bëhen absolutisht qesharake.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel