Mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë në Tiranë një punëtor.

Mësohet se rreth orës  09:18,  te “Medreseja”, në një pallat në ndërtim u zbulua pa shenja jete, punëtori A.B., 39 vjeç.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes,ku paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike .

 

Top Channel