FOTO/ Gjatë pushimeve të yjeve të futbollit, fotografi që nuk duhen humbur…

18/08/2020 21:11

Eliminimi i klubeve të tyre nga “Uefa Champions League” dhe përfundimi i kampionateve respektive, i gjeti shumë futbollistë në vendet më ekzotike për të shijuar pushimet.

Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina vendosën jahtin e tyre në bregdetet e San Tropez të Francës dhe Portofinos së Italisë. Ndërkohë ish-shokët e tij të ekipit në kohën e Real Madrid, Sergio Ramos dhe Karim Benzema, kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet pranë familjes.

 

Listës së gjatë të futbollistëve që janë ende duke shijuar pushimet i shtohet Mesut Ozil, Marcelo, Dybala, Hernandez e shumë të tjerë.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/28

Top Channel