Foto+emri/ Humb 62-vjeçari në Golem, familjarët apel për ndihmë: Kush e shikon të na kontaktojë…

17/08/2020 21:03

Një 62-vjeçar ka humbur kontaktet me familjen e tij që prej orës 8:00 të mëngjesit të 15 gushtit.

I humburi, quhet Flamur Abazi me vendbanim në Golem. Sipas të afërmve 62-vjeçari është larguar në drejtim të paditur, ndërsa mësohet se ka probleme me kujtesën dhe nuk flet pothuajse fare.

Familjarët kanë bërë apel që kushdo që e shikon personin në fjalë të njoftojë policinë ose në numrin e celularit 0675443097.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel