Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në Durrës.

Kufoma e një 30-vjeçari është është gjetur i mbytur rreth 100 m në det. Trupi i pajetë është gjetur në zonën bregdetare mes PortoRomanos dhe Kallmit.

Kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe gjetjen e identitetit të personit. Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 15.08.2020, rreth orës 16:30, në lagjen nr.15, Durrës, në vëndin e quajtur “Portoromano”, rreth 100 m në det, është gjetur i mbytur një shtetas i seksit mashkull rreth 30 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel