FOTOT intime në jaht/ Ronaldo harron disfatën në Champions, ja si e ngushëllon Georgina

15/08/2020 22:24

Ashtu siç e lajmëroi edhe disa ditë më parë, Cristiano Ronaldo ka lënë pas krahëve eliminimin nga Champions League për t’i kushtuar pak më shumë kohë familjes dhe reflektimit të tij për të ardhmen.

Ylli i Juventus së bashku me të dashurën e tij Georgina Rodriguez janë fotografuar në jahtin e tyre 6 milionë euro ndërsa kalojnë disa ditë pushimesh në Saint Tropez.

Futbollisti 35 vjeçar dhe modelja 26 vjeçare duket se po i shijojnë shumë këto ditë të nxehta në praninë e miqve të tyre më të ngushtë.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel