Ilustrim

Një i ri me iniciale G.K 21 vjeç nga Lezha është dhunuar gjatë natës me mjete te forta.

Me dëmtime të shumta ai është transportuar për në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia pas veprimeve ka shpallur në kërkim mbrëmë dhe sot ka bërë shoqërimin për në komisariatin e Lezhës të dhunuesit si dhe ju referuan materialet në prokurorinë e Lezhës për veprën penale ‘dëmtime me dashje’.

Top Channel