Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime, Wanda çmend rrjetin nga…(FOTOT)

10/08/2020 22:26

Bashkëshortja e Icardit, Wanda, njihet për provokimet që bën në rrjete sociale.

Ajo është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe shpesh publikon imazhe në të cilat shfaqet seksi me veshjet që zgjedh madje ka pozuar edhe nudo.

Të shpeshta janë edhe pozat në bikini. Wanda së fundmi e ka publikuar një ‘selfie’ nëpërmjet të cilës ka treguar gjoksin.

“Selfie ”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel