FOTO/ Modelja e njohur nuk di të ndalet, publikon foton topless….

10/08/2020 19:46

Modelja Chrissy Teigen dhe partneri i saj këngëtar, John Legend, janë gjithmonë në vëmendjen e mediave rozë

Çifti është i drejtpërdrejtë me fansat dhe nuk nguron që të publikojë në rrjete sociale momente nga përditshmëria e tyre. Së fundmi, në qendër të vëmendjes ka qenë Chrissy, pasi është shfaqur topless.

Modelja 34-vjeçare ka realizuar një foto para pasqyrës, pa bluzë e reçipeta. Disa muaj më parë Chrissy ka zvogëluar e gjirit dhe ideja e fotos ka lindur pikërisht nga kjo gjë.

“Nuk e prisja që do të ishin ende kaq të mëdhenj”, ka shkruar modelja krahas fotos së publikuar. Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që modelja ka pozuar nudo, pasi një veprim të tillë ajo e ka bërë disa herë në të kaluarën.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel