VIDEO/ Doli nudo para makinave dhe bllokoi qarkullimin, shoferi “tërbohet” dhe …

07/08/2020 17:14

Video e pamje të pazakonta janë duke qarkulluar në rrjete sociale.

Në to është fiksuar momenti, kur një burrë tërësisht i zhveshur, ka bllokuar një autostradë dhe nuk lejonte makinat për të vijuar rrugëtimin e tyre.

Njërit nga shoferët duket se i humbi durimi dhe shihet teksa del nga makina i nevrikosur dhe grushton fuqishëm mbi burrin, i cili më pas përfundon përdhe. Nuk dihet shkaku se përse burri ka pranuar të dalë i zhveshur në rrugë, por ngjarja mendohet se ka ndodhur në Ukrainë, shkruan “Daily Mail”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/6

Top Channel