Rikthehen festat e çmendura të britanikëve (FOTO)

01/08/2020 12:14

Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të respektuar masat e distancimit social, të rinjtë kanë shijuar fundjavën sipas mënyrës së tyre.

Adhuruesit e jetës së natës kaluan një mbrëmje mes alkoolit dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Manchester.

Ata shfrytëzuan në maksimum motin e ngrohtë në rrugët e qytetit, edhe pse rastet me koronavirus janë në rritje.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel