Hilda, fituesja e ‘She’s On Top’/ Spektakli do të jetë edhe në  sezonin e ri te e “Diell”

26/07/2020 20:40

Hilda, është fituesja e She’s On Top.

E etiketuar ndryshe si “Dua Lipa”, për shkak të ngjashmërisë me të, Hilda ka kaluar tetë javë mes sfidash, sfilatash dhe provash të vendosura nga produksioni i spektaklit dhe me të gjitha ka shkëlqyer.

Argjira Spanca, autore dhe anëtare e jurisë se She’s On Top, kur u pyet se si u ndje në projektin e saj të parë dhe për ecurinë e emisionit tha se ishte një eksperiencë e bukur për të gjithë.

“Jam shumë e lumtur që përfundoi me sukses. Falenderoj shumë vajzat, publikun që kanë qenë besnik.” 

Më tej, Argjira na zbuloi se edhe në sezonin e ri te së Diellës do e shohim sërish She’s On Top.

Top Channel