Djali i kryeministrit Edi Rama, Zaho, mbushi dje 6-vjeç.

Vëllai i madh i tij, Greg Rama, ka shpërndarë në Instagram foto me Zahon, ku në njërën shfaqen të dy, por me fytyra të mbuluara me emoji.

Ndërsa dje, bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama, ka ndarë me ndjekësit një foto në rrjetet sociale nga festa në familje, ku shfaqet me Zahon dhe Edi Ramën.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel