Rama publikon fotot e bebes së porsalindur dhe jep lajmin e mirë për prindërit

19/07/2020 09:30

Kryeministri Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një lajm të mirë.

Teksa ka publikuar fotot e një bebeje të porsalindur, bashkangjitur këtij postimi Rama informon se bonusi i bebes (40,000 – 120,000 lekë të reja) u ka shkuar prindërve të 15,713 të porsalindurve në 6 muajt e parë të vitit 2020.

“MIRËMËNGJES ?
dhe me këto pamje të triumfit të jetës e të dashurisë, e duke ju informuar se bonusi i bebes (40,000 – 120,000 lekë të reja) u ka shkuar prindërve të 15,713 të porsalindurve në 6 muajt e parë të 2020, ju uroj një të dielë të paqtë”, shkruan Rama.

Top Channel