72 orë në jug të Shqipërisë hoqën çdo dyshim, një nga çiftet që u formua në “PërPuthen” është dhe ai i Margaret me Brikenon.

Në plazh, darka romantike dhe biseda të thelluara, ndikuan jo pak në zgjedhjen e Margaret. Çifti më i ri, kishte një takim të fundit në “emision” për ta vazhduar kalvarin e takimeve jashtë saj, nën vëzhgimin e produksionit të “E Diell”.

Në këtë takim të fundit u vunë re, nota xhelozie, biseda në lidhje për të ardhmen dhe vazhdimësinë e tyre. E nuk kishte si të mungonte një kërcim romantik mes çiftit, si një shenjë konfirmimi për ndjenjën e ëmbël që është krijuar.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel