FOTO/ Të fshehura në farat e kafesë, policia italiane sekuestron sasi të konsiderueshme kokaine

19/07/2020 16:59

Me anë të një operacioni, policia italiane ka sekuestruar qindra fara kafeje, brenda të cilave fshiheshin substanca narkotike.

Sipas mediave përtej Adriatikut, autoritetet gjetën rreth 500 fara, që ishin të mbushura me kokainë. Dyshohet se kokaina vinte nga Kolumbia dhe porosia do të dërgohej në qytetin e Firences. Lidhur me ngjarjen policia ka arrestuar një burrë 50-vjeçar.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel