Debate e të qara mes vajzave! Ja kush nuk ia doli të shkonte në finalen e “She’s On Top”

19/07/2020 20:49

Megi, Artiola, Jona dhe Xheni nuk mundën që të jenë pjesë e finales së madhe të “She’s on Top”.

Juria vendosi të ndërpriste këtu konkurrimin për ta. Mirëpo ky eliminim i tyre u shoqërua me të qara dhe debate nga vetë vajzat.

Ishte fillimisht Xheni ajo që u shfaq duke qarë dhe thënë se nuk e meritonte largimin, pasi ajo ka dhënë shumë. Ndërsa Megi, u shfaq tejet e revoltuar dhe pati një moment debati me Armelën, e cila nuk i priti mirë fjalët e thëna nga Megi. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme…

Top Channel