Një fotograf në SHBA ka realizuar një fotosesion tejet interesant të disa modeleve nën ujë.

Mitchell Brown, 26-vjeç nga Ohio, ka fotografuar partneren e tij modele Reika Kondo dhe mikeshat e saj nën ujë, duke dhuruar fotografi mjaft të rralla.

Peshqit, kaltërsia e detit dhe bukuria nënujore, ka qenë një bazë e mirë në realizimin e fotove. Për më shumë ju ftojmë t’i ndiqni.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel