Si e këndon Irini Qirjako “taten” e Valbona Memës? Plasin të qeshurat në studio

10/07/2020 19:10

Të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin këngëtaret Valbona Mema dhe Irini Qirjako.

Për të vendosur në “provë” një grua nga jugu me një këngë nga Shqipëria e Mesme, Bieta i kërkoi Irini Qirjakos të këndonte “Tate du fuston”, të Valbona Memës.

Natyrisht Irini e përballoi më së miri sfidën dhe përfundoi duke performuar një duet së bashku me Valbona Memën. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme…

Top Channel