Për të gjithë ata që nuk vënë maskë, Eminem u bën “diss” me këngën e re

10/07/2020 09:15

Koronavirusi tashmë është bërë temë dhe në tekstet e këngëtarëve. Reperi me famë botërore Eminem ka shpërndarë këngën e tij për të gjithë ata që nuk pranojnë të veshin maska.

Në një këngë të re me Kid Cudi të publikuar dje (e enjte), ai kritikon njerëzit që janë tallës me mbajtjen e maskës në mënyrë që të ndihmojnë në luftimin e përhapjes së Covid-19.

47-vjeçari më parë tregoi se ai e kishte mbajtur veten të zënë në mbylljen gjatë pandemisë duke punuar në muzikë të re.

Top Channel