Nga Dua Lipa të Demi Rose e Zara McDermott/ Modelet në bikini nisin pushimet

10/07/2020 17:29

Fytyrat e njohura të ekranit nuk kanë humbur kohë të nisen drejt destinacioneve ndërkombëtare pas zbutjes së masave të izolimit.

Yjet e rrjetit apo muzikës po shfaqin tashmë garderobën e tyre verore, mes të cilave gjejmë dhe disa nga bikinit më të vogla që njeriu ka parë ndonjëherë.

Dike pirë koktejle në plazh apo buzë pishinës ato po shijojnë tashmë rrezet e diellit pas disa muajsh izolim.

Nga Dua Lipa në ishullin e St Lucia tre emrat e rinj si Arabella Chi në Ibiza, në fotot e postuara në Instagram zbulohen disa nga bikinit më të nxehta të verës.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel