Ledri Vula feston ditëlindjen, shpreh dëshirën e veçantë dhe merr urimin e ëmbël nga Sara

10/07/2020 18:19

Ledri Vula festoi të premten ditëlindjen e tij të 34-të.Përmes një postimi në Instagram, reperi kosovar ka shprehur dëshirën e tij të veçantë për këtë vit.

“Dëshira ime për këtë vit është të kthehem në koncertet e mia dhe t’jua shoh duart lart,” është shprehur ai.

Ndërkohë, Ledri ka marrë edhe një urim shumë të ëmbël nga e dashura e tij Sara Hoxha.
Teksa ka publikuar një foto duke puthur këngëtarin, Sara shkruan:

“Kjo ishte një nga ditët më të bukura të jetës tonë dhe isha me fat që e ndava me ty. Për më shumë ditë si kjo! Gezuar ditëlindjen mashkullit të cilin dua ta mbaj gjithmonë në zemër”.

Nuk kanë munguar as urimet e personazheve të tjerë të njohur në profilin e Ledri Vulës.

Ylli Limani, Arbana Osmani, Milot Rashica, babai i Dua Lipas, Dukagjin, Vesa Luma, Majk, Robert Berisha e Morena Taraku kanë qenë disa nga VIP-at që kanë uruar reperin.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel