Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar moderatorja Keisi Shtepani.

Teksa në studio po flitej mbi promovimin e zonave turistike në vendin tonë, qoftë edhe ato përreth kryeqytetit, Keisi ndërhyri dhe zbuloi se është nga “Shëngjergji”, duke e cilësuar atë vend si “Malësia e Tiranës”. Kjo ndërhyrje e saj u shoqërua me të qeshura nga të ftuarit në studio.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel