Atleti olimpik, Usain Bolt njoftoi se tashmë është baba krenar i një vajze.

Ai dhe partnerja e tij Kasi Bennet janë bërë prindër për herë të parë më 14 qershor por vetëm pak orë më parë ai vendosi të publikojë disa foto të vogëlushes së tij.

33-vjeçari postoi një sërë fotosh të partneres së tij me një fustan të gjatë klasik teksa mban në dorë vajzën e porsalindur.

E vogla quhet Olympia Lightning dhe gëzon shëndet të plotë.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel