Habit ish-peshëngritësja: U bëra çokollatë me 2 ditë e gjysmë plazh!

07/07/2020 22:23

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar ish-peshëngritësja Sherjana Ruçi.

Teksa po flitej për plazhin dhe të ekspozuarit në rrezet e diellit, në sy binte ngjyra “çokollatë” që Sherjana kishte përftuar. E pyetur nga Bieta për këtë gjë, Sherjana u përgjigj se ka shkuar në plazh vetëm tre ditë.

“Kam qenë vetëm tre ditë. Dy të diela rresht dhe një të diel gjysmë dite sepse ra shi. Por gjithsesi ngjyrën e kam marrë”, tha Sherjana.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel