Foto/ Dua Lipa i vë “flakën” Instagramit, pozon me bikini të kuqe dhe…

07/07/2020 00:15

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka “ngritur” akoma më shumë temperaturat me postimet e fundit në Instagram. Këngëtarja është parë me bikini ngjyrë të kuqe dhe në pah ka nxjerrë linjat thuajse perfekte.

Ajo është me pushime së bashku me të dashurin Anwar Hadid dhe si destinacion kanë zgjedhur Karaibet. Nuk kanë munguar dhe pozat romantike të dyshes teksa notojnë në det.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel