“Zyrtarisht” verë për Luana Vjollcën, moderatorja “ngre temperaturat” me bikini (FOTO)

05/07/2020 20:46

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura e seksi të showbizit shqiptar, dhe kjo nuk ka vend për diskutim.

Autorja dhe moderatorja e njohur e ka treguar edhe një herë këtë, përmes postimit të fundit në Instagram.

Bukuroshja bionde “ka ngritur temperaturat” me foton e parë me bikini nga kjo verë, ku shfaqet më në formë se kurrë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel