Shfaqet sensuale në jaht, e dashura e Ronaldos ‘inaguron’ verën me këtë foto

05/07/2020 10:39

Georgina Rodriguez ka inaguruar sezonin veror 2020 me disa pamje ku shfaqet sensual në bikini.

Videon dhe fotot ajo i ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram, ku grumbullon rreth 19 milionë ndjekës.

“Këto janë sytë e mi kur shoh dashurinë e jetës sime,” shkruan ajo.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel