Rama poston videon: Ky është fshati shqiptar që ia bën me sy jugut të Francës!

05/07/2020 09:05

Kryeministri Rama e ka nisur ditën sot me pamjet spektakolare nga Dhërmiu, një zonë që sot është aq e preferuar dhe jo vetëm nga shqiptarët.

Duke ju uruar të gjithë ndjekësve një të dielë të bukur Rama shkruan: “Fshat bregdetar që ka rilindur pas vitesh të tëra harrese e rrënimi, e sot ua bën me sy fshatrave të turizmit elitar në jug të Francës”.

Postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES ?
dhe me këtë tjetër fshat bregdetar që ka rilindur pas vitesh të tëra harrese e rrënimi, e sot ua bën me sy fshatrave të turizmit elitar në jug të Francës, ju uroj një të dielë të bukur?

Top Channel