Pas koncertit të saj në Basel, nga Zvicra Tayna i ka dhënë një lajm të mirë fansave të saj.

Pritjes së tyre për një videoklip të ri nga reperja kosovare duket se po i vjen fundi.

Përmes një fotoje të publikuar ditën e diel në Instagram, Tayna ka lajmëruar një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja shfaqet me paruke ngjyrë pink e ulur në një karrige në mes të një pylli, dhe e veshur me një kostum tepër seksi që i ekspozon shpinën.

“Së shpejti,” shkruan ajo në postim.

Tayna nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor që pas këngës vetëm me tekst “A jo” në prill të këtij viti, ndërkohë që videoklipi i fundit është ai i bashkëpunimit me Mozzik, “Edhe ti” në janar.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel