Rama feston ditëlindjen në krah të nënës dhe poston foton e veçantë

04/07/2020 13:25

Kryeministri Rama ka publikuar pamje të veçanta me nënën e tij, Aneta Rama.

“Me gruan që më dha jetën”- shkruan Kryeministri.

Ditën e sotme kreu i qeverisë, Edi Rama feston 56-vjetorin e lindjes së tij. Ai këtë ditëlindje  e ka festuar në krah të nënës së tij Aneta Rama.

Kryeministri ka publikuar edhe një foto me nënën Aneta Rama ku e shoqëron edhe me një emoji në formë zemre.

Në foto nuk kanë munguar komentet dhe urimet dashamirëse nga ndjekësit.

Top Channel