2 eleminohen, 3 vajza të tjera seksi i bashkohen garës në She’s On Top!

28/06/2020 19:43

Tashmë gara dhe konkurrenca e vajzave në She’s On Top është kthyer në diçka të pashmangshme!

Në reality show-n që po mbërthen rrjetin, 2 vajza janë eleminuar! Pasi u nominuan nga fotografi Geljant Kaleci, Egzona dhe Mevi, u larguan me votimin e jurisë!

E megjithatë surprizat nuk përfunduan këtu!

3 vajza të reja seksi ju bashkuan garës për të trazuar më tej ujërat në reality show-n që do të vendosë se kush do të jetë “On Top”!!

Episodin e plotë e ndiqni në linkun më poshtë:

FOTO GALERI
2/7

Top Channel