Superjahti më i shtrenjtë në botë, ka edhe spital brenda (FOTO)

26/06/2020 17:33

Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të Coronavirus.

Dhe nuk janë të paktë ata që po synojnë të marrin me qira këtë supërjaht, edhe pse vlera e të cilit i kalon 3 milionë paund në javë, përkthyer në 18 mijë dollarë për orë.

Ky jaht mund të krahasohet fare mirë me një hotel që i ka të gjitha brenda. Madje ka dhe një mini spital më vete për çdo rast.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel