Gjykata e Kurbinit i komunikon masën e sigurisë Eduart Lamajt në ambjentet e spitalit

26/06/2020 17:14

Gjykata e Kurbinit i ka komunikuar masën e sigurisë arrest me burg në ambjentet e spitalit Eduard Lamajt i cili është autori i vrasjes së Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit.

Ngjarje kjo e ndodhur disa ditë më parë në Kurbin.

30 vjeçari ka pranuar autorësinë e ngjarjes, madje ka treguar edhe bashkëpunëtoret. Ai është shprehur se ka pasur për qëllim vetëm të trembte dhe jo të vriste njeri.

 

Top Channel