Një ngjarje shokuese është shënuar ditën e sotme në Delvini, ku pas një sherri për qështje kullotash ka mbetur i plagosur me armë gjahu një 21 vjeçar.

Policia e ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Delvinë, Informacion paraprak

Në spitalin e Delvinës ka shkuar i dëmtuar në këmbë me armë gjahu shtetasi L.K., 21 vjeç, banues në fshatin Rusan, Delvinë, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth 3 km larg Delvinës për çështje kullotash.

Polica ka identifikuar autorin dhe po punohet për kapjen dhe arrestimin e tij.

Top Channel