Edhe pse Antoneta  në “PërPuthen” i mbylli mundësinë që të kenë një vazhdimësi së bashku, Lulzimi ende shpreson dhe nuk ka hequr dorë prej saj. Këtë deklaratë ai e zbuloi në studion e emisionit “Shqipëria Live”.

Lulzimi tha se ka pasur ditëlindjen disa ditë më parë dhe atë ditë ka komunikuar me Antonetën në rrjete sociale.

Ai zbuloi se nuk është kursyer për t’i dërguar asaj emoji me puthje, ndërsa Antoneta është mjaftuar me emojin që simbolizon përqafimin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel