Kjo e sotmja pritet të jetë një ditë e ngarkuar për politikën në vend, por mesa duket jo për të gjithë.

Presidenti Ilir Meta duket se ka zgjedhur që këtë të enjte debati dhe vendimesh të rëndësishme (e paralajmëruar kjo nga kryetari i PD Basha) ta kalojë në Bogovë.

“Në Bogovë gjithmonë është bukur”, shkruan kreu i shtetit.

Duket se presidenti sot do të pushojë dhe do të flasë nesër në konferencën e përjavshme që mban me gazetarët.

Top Channel