Mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete në kryeqytet një i moshuar.

Mësohet se rreth orës 08:55, në rrugën “Budi”, në banesë, është gjetur i pajetë, i vetëvarur shtetasi H.Ç., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel