Djali i Ronaldos feston 10-vjetorin, Georgina i vë flakën rrjetit me…(FOTO)

18/06/2020 14:30

Cristiano Ronaldo Jr. ka festuar 10 vjetorin e lindjes. Në ditën e tij të veçantë, baba i tij ka publikuar një foto me të birin, ku i bën edhe urimin special.

35-vjeçari, ndau një pamje të ëmbël të djalit të tij të madh, i cili duket kopje e të atit dhe e quajti “burim krenarie”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ronaldo ka uruar të birin aty ku shkruan:

“Nuk mund ta besoj se djali im është 10 vjeç! Ndërsa koha kalon, ti ke qenë gjithmonë burim krenarie për babin që të do kaq shumë. Gëzuar qenush! Kalofsh një ditë të gëzuar, të dua shumë!”, shkruan Ronaldo.

Nuk ka munguar as urimi nga e dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shfaqet me fëmijët, por e gjithë vëmendja shkon të super format e yllit

FOTO GALERI
1/13

Top Channel