Pak ditë më parë Dafina Zeqiri u shpreh në një intervistë se albumi i ri “Dafinë Moj” ka një vend të veçantë në zemrën e saj, kjo sepse pjesë e tij do të jetë edhe mamaja e saj, me një dedikim për të.

Por, albumi do të përmbajë dhe një bashkëpunim që pritet të kthehet në hit, me Ledri Vulën e Lumi B.

Këngëtarja kosovare ka postuar disa foto në Instastory nga xhirimet e klipit, ku në “backstage” ishte dhe Sara, e dashura e Ledrit, me të cilën Dafina duket se ka krijuar një miqësi të mirë.

Top Channel