TIRANË- Qyteti i Tiranës ditën e sotme është ‘pushtuar’ nga reshje të mëdha shiu.

Shiu ka qenë i rrëmbyeshëm dhe disa qytetarë i ka zënë të pa përgatitur.  Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme se si u duk Tirana sot.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel