Tammy Hembrow është një nga femrat që po bën namin në Instagram.

Me 11 milionë ndjekës bukuroshja australiane që është edhe mamaja e dy fëmijëve por që njihet për format e saja trupore superseksi dhe plot muskuj, në një intervistë ka zbuluar se futbollistët e kanë pikë të dobët: “ Ju betohem për zotin, që të gjithë futbollistët nëpër botë më dërgojnë mesazhe”, ka deklaruar Tammy. 26-vjeçarja publikon shpesh foto të nxehta në Instagram.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel