Përdhunimi i 15-vjeçares/ “Unë i përkas vetes sime”, nis protesta në sheshin “Nënë Tereza”

04/06/2020 16:18

Një ngjarje e rëndë ka tronditur vendin para pak ditësh ku një 65-vjeçar, roja i një shkolle ka përdhunuar për tre vite radhazi një të mitur nga mosha 12 deri në moshën 15 vjeçare.

Më pas skandali është zgjeruar ku ai e ka filmuar atë dhe videon jua ka dhënë edhe personave të tjerë të cilët e kanë përdorur si mjet shantazhi dhe kanë abuzuar me të.

Në orën 16:00 në sheshin “Nënë Tereza” po zhvillohet një protestë.

Në fotogalerinë e më poshtme keni pamje që i ka siguruar gazetarja e Top Channel, Kristi Gongo.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel