Me lule dhe shumëngjyrëshe, VIP-at që vështirë të njihen me maskat kirurgjikale (FOTO)

04/06/2020 10:38

Maska të kirurgjisë? Të famshmit duket se nuk duan t’ia dinë, pasi moda i ka sjellë maskat në forma të ndryshme.

Thuajse të gjitha firmat e njohura të modës kanë nisur që të krijojnë maska me ngjyra dhe forma të ndryshme. Nuk dihet cilësia e tyre, por sigurisht që duken shumë bukur në fytyrë.

E me një maskë të tillë, duket se bërja e një “selfie” është e detyrueshme. Personazhet e famshëm italianë kanë zgjedhur maska nga më të ndryshmet, e kanë vendosur që në rrjetet sociale të tyre të tregojnë se si duken me to.

Madje disa që kanë mbuluar pjesën më të madhe të fytyrës, duket se është edhe vështirë që të njihen.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel