Vajza e Cardi B dhe Offset po rritet pa kuptuar! Vetëm 1 vjeç, Kulture ka dhënë shenja se në të ardhmen mund të ndjekë të njëjtën rrugë si mamaja e saj.

Reperja 27 vjeçare e hitit “Bodak Yellow” ka publikuar një video të së voglës, teksa shfaqet duke kërcyer me entuziasëm.

“Bebja ime e lumtur,” shkruan Cardi në postim.

 

FOTO GALERI
1/33

Top Channel