Artisja më e klikuar në Youtube në botë “e tepron” me videoklipin e ri!

03/06/2020 12:35

Talenti, bashkëpunimet e suksesshme dhe videoklipet unike janë ato që i kanë dhuruar bukuroshes Natti Natasha titullin “Artistja më e klikuar në Youtube”, në të gjithë botën.

Pavarësisht kësaj, duket se “Que Mal Te Fue” mund ta zbresë këngëtaren domenikane nga froni.

Ylli i “Criminal” ka guxuar shumë në videon e këngës më të re, ku shfaqet tepër sensuale por duke bërë lëvizje e kërcime më joshëse seç duhet.

Megjithëse kanë kaluar 3 ditë nga publikimi, klipi ka marrë vetëm 2.3 milionë klikime, shifër kjo që konsiderohet e ulët për “Mbretëreshën” e Youtube.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel