10 fustanet ikonike të Princeshës që trazoi familjen Mbretërore (FOTO)

03/06/2020 14:20

Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim.

Lady Di pëlqente të merrte rreziqe dhe u bë gruaja e parë mbretërore që veshi pantallona në një mbrëmjë të rëndësishme.

Por asgjë nuk mund të krahasohet me veshjet unike që ajo veshi si anëtare e familjes mbretërore.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel