U bë e famshme pasi hyri gjysmë e zhveshur në fushë në finalen e Champions-it, Kinsey Wolanski s’i lë prapësitë

29/05/2020 22:26

E gjithë bota e futbollit e njeh pasi hyri gjysmë e zhveshur në fushë gjatë finales së Champions League mes Liverpool dhe Tottenham, por tashmë ajo është kthyer në një yll në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Kinsley Wolanski e cila edhe njëherë ka konfirmuar se bën pjesë te gocat e mbrapshta.

Ajo së fundmi është ka realizuar një video gazmore në Tik Tok, që është kthyer në virale në rrjet. Ajo shfaqet papritmas teksa godet me tortë një të njohur të saj.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel