Nga Putin te Obama/ Pamjet që kanë ‘turpëruar’ njerëzit e rëndësishëm të botës (FOTO)

26/05/2020 19:20

Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm.

Mediat e huaja kanë mbledhur momentet më të sikletshme të njerëzve më me influence të botës, mes tyre presidentë të vendeve të fuqishme të globit.

Këto pamjet pa asnjë dyshim që I kanë vënë në siklet dhe do të donin t’i zhduknin njëherë e mirë, shkruan Shqip.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel